כן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבהכן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבה
English Русский الموقع الفلسطيني
עקבו אחרינו בטוויטר הצטרפו אלינו בפייסבוק ערוץ יוזמת ז'נה ביוטיוב
שומרים על קשר

ז'נבה בשטח
היכנסו לצפות בסרטון מי אנחנו

"האם עדינה בר שלום מיוזמת ז'נבה תחבור למשה כחלון?" שאל יוסי ורטר בטורו בהארץ. התשובה שלנו: אנחנו ממשיכים בפעילות לא מפלגתית, אך שמחים לראות שהרעיונות שלנו מגיעים לקשת רחבה של מפלגות...

(09/05/2014)

מתוך המאמר:

"אשת האשכולות עדינה בר־שלום זכתה השנה לכבוד נדיר: בערב יום העצמאות היא היתה בנבחרת הנשים שהשיאו משואות בהר הרצל. למחרת שוב לבשה חג, כשהוענק לה פרס ישראל על מפעל חיים ועל תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה, בשל הקמת המכללה החרדית ירושלים ופועלה יוצא הדופן למען נשים חרדיות המעוניינות להיכנס לשוק העבודה האזרחי.

עדינה בר-שלום, ב-2011עדינה בר-שלום, ב-2011. צילום: עופר וקניןרצונה להיכנס לפוליטיקה הלאומית אינו סוד. פורסם לא פעם כי בכוונתה להתמודד על מקום בכנסת ה-20. לא חלילה במסגרת ש"ס, המפלגה שהקים אביה המנוח, הרב עובדיה יוסף, אלא במפלגה בעלת צביון מודרני, חילוני ופתוח יותר. ובכן, הנה אופציה אחת שבר־שלום שוקלת ברצינות: משה כחלון. לפני כשבועיים היא נפגשה עמו, לבקשתה, והם שוחחו על שילובה ברשימה החברתית שהוא מתעתד להקים לפני הבחירות הבאות. כחלון אישר את דבר הפגישה, אך לא היה מוכן לומר אם משהו נסגר. את הרכב הרשימה הוא יחשוף במועד ובמקום הנוחים לו, כשהקרקע תהיה בשלה וכשהבחירות יבצבצו באופק.

בין שלל עיסוקיה הציבוריים, בר־שלום היא גם חברה במועצה הציבורית של ארגון השמאל יוזמת ז'נבה, מיסודו של יוסי ביילין. בעבר היא הביעה תמיכה בנסיגה מוחלטת מרמת הגולן למען שלום עם סוריה, ובהקמת מדינה פלסטינית בגבולות 1967 עם מזרח ירושלים כבירתה."