כן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבהכן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבה
English Русский الموقع الفلسطيني
עקבו אחרינו בטוויטר הצטרפו אלינו בפייסבוק ערוץ יוזמת ז'נה ביוטיוב
שומרים על קשר

ז'נבה בשטח
היכנסו לצפות בסרטון מי אנחנו

לקראת ספטמבר: ח"כים מזהירים מפני הסכנות וקוראים ליוזמה מדינית בכנס היוזמה בכנסת

(25/07/2011)

כתבה ששודרה בערוץ הכנסת:

 \\

מהנאמר בכנס:

"יותר ממאה מדינות יתמכו בהצעה הפלסטינית באו"ם בספטמבר. הבידוד של ישראל יעמיק, מדינות יאסרו על ספינות ישראליות לפרוק סחורות, חברות ישראליות יפגעו ותינתן רוח גבית למתנגדי ישראל. פתרון שתי המדינות הוא האינטרס שלנו, וההבנה הזאת הכרחית לקיום שלנו"' כך אמר השר יוסי פלד מהליכוד בכנס יוזמת ז'נבה בכנסת היום בנושא "ישראל לקראת ספטמבר".

גדי בלטיאנסקי, מנכ״ל יוזמת ז׳נבה מסכם את הכנס: "אנו רואים עכשיו, במשבר הדיור, שכולם ניבו וחזו, אך לא עשו כלום. גם את המצב המדיני כולם חוזים, מנבאים, חוששים, אך בסוף המבחן יהיה האם יהיה מחדל או מעשה. אני לא חושש ממה שיהיה. אני חושש ממה שיקרה אם לא תהיה מדינה פלסטינית"

חברת הכנסת נינו אבסדזה, קדימה: "צריך לקצר את פגרת הכנסת ולשוב לעבודה בראשון לספטמבר כדי להיערך למהלכים המדיניים הצפויים כמו שצריך".

חבר הכנסת מסעוד גנאים, רע"ם תע"ל: "מי שלא יקבל את 67 יקבל את 48. אין ואקום. אם לא יהיה שלום, תהיה כאן מלחמה".

אשרף אל-עג׳רמי, לשעבר השר לענייני אסירים ברשות הפלסטינית, בכנס בכנסת: "ממשלת ישראל צריכה להכיר בקווי 67 כבסיס למשא ומתן על מנת שנוכל לחזור לשולחן הדיונים"

חברת הכנסת זהבה גלאון, מרצ: "הכרה במדינה פלסטינית זהו אינטרס ישראלי. הסרבנות המדינית של נתניהו מובילה את ישראל לבידוד בינלאומי"

דניאל שק, שגריר ישראל בצרפת לשעבר-״לתלות את הבידוד של ישראל בעולם בהסברה כושלת משול להאשמת מחלקת האריזה של עלית בכך שהשוקולד לא טעים"

ח"כ נחמן שי (קדימה): "הדמוגרפיה תנצח אותנו. ישראל בראשית התהליך להפיכה למדינת אפרטהייד. אי אפשר להקל ראש במהלך הפלסטיני בספטמבר".