כן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבהכן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבה
English Русский الموقع الفلسطيني
עקבו אחרינו בטוויטר הצטרפו אלינו בפייסבוק ערוץ יוזמת ז'נה ביוטיוב
שומרים על קשר

ז'נבה בשטח
היכנסו לצפות בסרטון מי אנחנו

פעילויות קודמות

הרצאה למשלחת פוליטיקאים מחו"ל

26/08/2014

מפגש העשרה ועדכון לבוגרי הקורסים המדיניים

24/08/2014

אל"מ במילואים שאול אריאלי ירצה בפני צוערי בית הספר לקצינים

30/07/2014

בסוף חודש אוגוסט ירצה אלוף משנה במילואים שאול אריאלי מיוזמת ז'נבה על ההיסטוריה של הסכסוך הישראלי פלסטיני לצוערי בית הספר לקצינים בה"ד 1.

מנכ"ל היוזמה ישוחח עם משלחת של ארגון Jstreet

29/07/2014

מנכ"ל יוזמת ז'נבה גדי בלטיאנסקי ייפגש עם חברי משלחת של ארגון ג'ייסטריט שהגיעה לישראל לביקור הזדהות לאור המצב הבטחוני. במפגש ישוחח איתם על העמדות המדיניות של היוזמה לאור המצב.

סמינר לפעילים פוליטיים מכל המפלגות

17/07/2014

בצל מבצע "צוק איתן" קיימנו סמינר ל- 20 עוזרים פרלמנטרים ופעילים פוליטיים מהליכוד, ש"ס, יש עתיד, התנועה, העבודה ומרצ. הצגנו בפניהם את מתווה הפתרון של יוזמת ז'נבה, דיברנו על המצב הביטחוני ועל הדרכים בהם ניתן לקדם פתרון מדיני. בין היתר נפגשנו עם פעיל פלסטיני מחברון שסיפר שהדור הפלסטיני הצעיר מתנגד לאלימות ולפגיעה באזרחים משני הצדדים. הוא הוסיף ואמר: "ישראל היא מדינה קיימת, זו עובדה. הפתרון היחיד הוא לחזור לשולחן המשא ומתן ולהגיע להסכם".

נציגי יוזמת ז'נבה בועידת ישראל לשלום

08/07/2014

תא תא"ל במילואים ישראלה אורון בדיון על סוגית הגבולות

בחודש יולי לקחנו חלק בועידת ישראל לשלום של עיתון הארץ שהתקיימה בתל אביב. מבין המשתתפים בדיונים השונים היו גם תא"ל (מיל.) ישראלה אורון, ח"כ לשעבר אתי לבני, עו"ד טליה ששון ואל"מ (מיל) שאול אריאלי, שהציגו את פתרונות היוזמה בסוגיות הליבה השונות. במהלך הכנס גם חולקו חוברות ההסכם לכל באי הועידה.

סמינר לאנשי תקשורת ארצית, זרה, רוסית וחרדית

26/06/2014

משתתפים בסמינר העיתונאים משתתפים בסמינר העיתונאים

בסוף חודש יוני קיימנו סמינר ל - 22 עיתונאים מכלי תקשורת שונים ובהם התקשורת הארצית, הזרה, הרוסית והחרדית. במהלך הסמינר קיימנו סיור בעיר הפלסטינית רוואבי, מפגש עם יועץ בכיר של אבו מאזן, תדרוך עם שגריר האיחוד האירופי בישראל והרצאות מומחים על גבולות, ירושלים ופליטים. דברי שגריר האיחוד פורסמו בהרחבה גם בכלי התקשורת.

תדרוך לעיתונאים מכלי התקשורת ברוסית בנושא ההתנחלויות

17/06/2014

עו עו"ד טליה ששון עם העיתונאים במפגש

במסגרת הפעילות שלנו עם הציבור הרוסי קיימנו דיון בנושא חוקיותן של ההתנחלויות וההשלכות המדיניות שלהן עם כעשרים עיתונאים ובלוגרים מכלי התקשורת בשפה הרוסית בישראל. עו"ד טליה ששון, מחברת דו"ח המאחזים ומבכירות היוזמה, הציגה את המצב המשפטי הפנימי והבינלאומי בנוגע למעמדן של ההתנחלויות והמאחזים בגדה המערבית והנחתה את הדיון המדיני על המצב הנוכחי. המפגש התקיים במסגרת פרויקט ארוך טווח שלנו עם פעילים ועיתונאים דוברי רוסית.

משתתפי "מסע" מגיעים ליוזמת ז'נבה

16/06/2014

החודש נפגשנו עם כארבעים משתתפי תכנית קריירה ישראל של פרויקט "מסע", צעירים יהודים שהגיעו לישראל לתקופה של חמישה חודשים להתמחות בתחומים שונים, וקיימנו איתם דיון על הסכסוך הישראלי פלסטיני ועל מה שאנחנו עושים כדי לקדם את סופו. מנהל קשרי החוץ של יוזמת ז'נבה בנג'מין רוטלנד הציג בפניהם את הארגון ואת מתווה היוזמה והנחה דיון בנושא ההתפתחויות המדיניות האחרונות.

אקדמאים המבקרים בישראל באים ללמוד על יוזמת ז'נבה

11/06/2014

מנהל קשרי החוץ של יוזמת ז'נבה בנג'מין רוטלנד נפגש עם קבוצה של אקדמאים אמריקאים בכירים שהגיעו לישראל במטרה ללמוד על הסכסוך הישראלי פלסטיני במסגרת המכון ללימודי ישראל במכללת טורו שבארה"ב. בפגישה הציג רוטלנד את פתרונות יוזמת ז'נבה וניתח את המצב המדיני הנוכחי ועתיד התהליך המדיני.


דף: 1  2  3  4  לדף הבא >>