כן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבהכן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבה
English Русский الموقع الفلسطيني
עקבו אחרינו בטוויטר הצטרפו אלינו בפייסבוק ערוץ יוזמת ז'נה ביוטיוב
שומרים על קשר

ז'נבה בשטח
היכנסו לצפות בסרטון מי אנחנו

פעילויות קודמות

הרצאה של ד"ר רון פונדק במסגרת הקורס למנהיגות מדינית

24/12/2013

במסגרת הקורס למנהיגות מדינית הרצה ד"ר רון פונדק בפני פעילים ממפלגות הליכוד, ש"ס, התנועה, מר"צ וראשי סניפים של מפגלת העבודה בת"א. ההרצאה עסקה בהיסטוריה של המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים ועל סיכוי הצלחת המשא ומתן המדיני הנוכחי. ד"ר פונדק הוא מנהל פורום ארגוני השלום והיה שותף למהלך שהוביל להסכמי אוסלו.

סיור שטח - ירושלים המאוחדת: מיתוס או מציאות?

20/12/2013

במסגרת הקורס למנהיגות מדינית של יוזמת ז'נבה, יצאו 50 פעילים ממפלגות הליכוד, ש"ס, התנועה, מר"צ וראשי סניפים של מפגלת העבודה בת"א, לסיור בירושלים בהדרכת אל"מ (מיל.) שאול אריאלי. במסגרת הסיור המשתתפים ביקרו בתצפיות באזור ירושלים ובמזרח העיר ולמדו על המחלוקות והפתרונות האפשריים בסוגית הגבולות.

הקורס למנהיגות מדינית - מפגש פתיחה

17/12/2013

החודש ייפתח מחזור נוסף של הקורס למנהיגות מדינית של יוזמת ז'נבה לפעילי מפלגות. במסגרת הקורס משתתפים פעילים פוליטיים ממפלגות שונות בהרצאות, מפגשים וסיורים ולומדים לעומק על סוגיות הליבה של הסכסוך הישראלי פלסטיני, על ההיסטוריה של המשא ומתן המדיני ועל הפתרונות הקיימים ביוזמת ז'נבה. במפגש הפתיחה ייפגשו עם גדי בלטיאנסקי, מנכ"ל היוזמה, לשיחה על המו"מ המדיני ולאחר מכן ישמעו הרצאה של אל"מ(מיל.) שאול אריאלי על ההיסטוריה של הסכסוך הישראלי פלסטיני.

אנשי יוזמת ז'נבה בכנס השמאל הישראלי

13/12/2013

בחודש דצמבר קיימה תנועת שלום עכשיו את כנס השמאל הישראלי זו השנה השלישית ובכנס לקחו חלק כבכל שנה גם אנשי יוזמת ז'נבה. השנה השתתפו מטעם היוזמה חברי ועדת ההיגוי שלנו ובהם ח"כ עמרם מצנע, חה"כ לשעבר יולי תמיר, אל"מ (מיל.) שאול אריאלי ודוברת היוזמה גילי הרפז. היכנסו כאן לצפות בקטעי וידאו קצרים של דבריהם מתוך הכנס.

בכירי היוזמה ירצו בפני שגרירות שוויץ

10/12/2013

ביום שלישי השבוע נפגשו מנכ"ל יוזמת ז'נבה גדי בלטיאנסקי ותא"ל (מיל.) ישראלה אורון, מבכירות היוזמה, עם בכירים בשגרירות שוויץ לשיחה על המשא ומתן המדיני הנוכחי, סיכויי הצלחתו והפתרונות המוצעים במסגרת יוזמת ז'נבה.

כנס העשור ליוזמת ז'נבה

04/12/2013

ב- 4 בדצמבר ציינו עשר שנים ליוזמת ז'נבה בכנס בהשתתפות למעלה מ - 800 איש, בנוכחות חברי כנסת, ראשי ערים, אישי ציבור, בכירים פלסטינים, פעילי ש"ס וליכוד ועוד. הדובר המרכזי בכנס היה ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין שעורר סערה תקשורתית, ח"כ יעקב מרגי מש"ס הדליק נרות ובירך על השותפות לשלום ויו"ר מרצ זהבה גלאון הזכירה ש"אין הסכם אחר". היכנסו כאן לקרוא עוד ולצפות בכל קטעי הוידאו מהכנס.

כנס העשור ליוזמת ז'נבה: תודה לחברים שאינם איתנו

04/12/2013

אמנון ליפקין שחק, ז אמנון ליפקין שחק, ז"ל

במסגרת כנס העשור ליוזמת ז'נבה הקדשנו כמה דקות על מנת להוקיר ולהודות לחברי היוזמה שהלכו לעולמם במהלך העשור של פעילותנו: דב לאוטמן, דרור שטרנשוס, דייב קמחי ואמנון ליפקין שחק. היכנסו לצפות בדברים שאמר עליהם ולזכרם מנכ"ל היוזמה גדי בלטיאנסקי בכנס.

נציגי היוזמה נפגשו עם הזמר שארל אזנבור

22/11/2013

אזנבור עם חוברת הסכם ז'נבה אזנבור עם חוברת הסכם ז'נבה

הזמר הצרפתי שארל אזנבור, אשר הגיע להופיע בישראל בעקבות הזמנה שקיבל מראשי יוזמת ז'נבה, יוסי ביילין ויאסר עבד רבו, נפגש עם נציגי היוזמה בערב שבת טרם הופעתו. בפגישה נכחו שגריר ישראל לשעבר בדרום אפריקה אילן ברוך וחברת הכנסת לשעבר קולט אביטל שהודתה לאזנבור על הגעתו והעניקה לו את חוברת היוזמה.

מנכ"ל יוזמת ז'נבה מרצה בפני אנשי משרד החוץ

20/11/2013

במסגרת תדרוכים שוטפים שראשי היוזמה מקיימים עם גורמים שונים, נפגש מנכ"ל יוזמת ז'נבה גדי בלטיאנסקי עם קבוצה של פקידים בכירים במשרד החוץ הישראלי ובמשרדי חוץ של מספר מדינות באמריקה הלטינית ושוחח איתם על המשא ומתן המדיני הנוכחי, הפתרונות המוצעים ביוזמת ז'נבה והפעילות השוטפת שלנו.

ירושלים - עיר מחולקת או מאוחדת? סיור שטח מיוחד לחברי מרכז ליכוד

08/11/2013

ביום שישי האחרון קיימנו סיור לחמישים חברי מרכז ליכוד באזור ירושלים. הסיור אורגן בהמשך לסמינר לפעילי ליכוד שערכנו בחודש שעבר. המדריך, איש יוזמת ז'נבה שאול אריאלי, ערך עם המשתתפים תצפיות בנקודות מחלוקת כמו E1, העיר העתיקה והר הזיתים והציג את הפתרונות בסוגית הגבולות וירושלים המוצעים ביוזמת ז'נבה.


דף: 1  2  3  4  5  לדף הבא >>