כן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבהכן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבה
English Русский الموقع الفلسطيني
עקבו אחרינו בטוויטר הצטרפו אלינו בפייסבוק ערוץ יוזמת ז'נה ביוטיוב
שומרים על קשר

ז'נבה בשטח
היכנסו לצפות בסרטון מי אנחנו

פעילויות קודמות

סמינר לפעילים דוברי רוסית ופלסטינים

27/12/2012

במסגרת הפרויקט המתמשך שלנו עם ציבור דוברי הרוסית בישראל קיימנו במהלך חודש דצמבר סמינר משותף לבלוגרים ופעילים ישראלים דוברי רוסית וצעירים פלסטינים. במהלך הסמינר שהתקיים בפראג קיימה הקבוצה דיונים בכל סוגיות הליבה של הסכסוך והתחילה לעבוד על פרויקטים לקידום משא ומתן להסכם קבע בישראל וברשות הפלסטינית.

סמינר לאנשי תקשורת צעירים בירושלים

27/12/2012

בסוף השבוע האחרון של השנה קיימנו סמינר לאנשי תקשורת כחלק מפרויקט מתמשך שכלל בשנה החולפת ארבעה סמינרים לעיתונאים ומפגשים של עיתונאים ישראלים ופלסטינים. במהלך שני ימי הסמינר קיימו המשתתפים סיור באזור ירושלים עם תת אלוף במילואים אילן פז, נפגשו עם בכיר הפתח סופיאן אבו זיידה, עם יו"ר היוזמה יוסי ביילין ועוד. המשתתפים הגיעו מכלי תקשורת מגוונים בעיתונות הכתובה, האינטרנטית, מהטלוויזיה וכן מעיתונות בשפה האנגלית והרוסית.

סמינר רב מפלגתי לפעילים פוליטיים ממפלגות שונות

27/12/2012

לקראת הבחירות קיימנו סמינר לכארבעים פעילים פוליטיים מהמצד המרכזי-שמאלי של המפה הפוליטית ובהם פעילי התנועה, העבודה, מרצ והמחאה החברתית. בין המשתתפים היו גם ראשי מועצות ערים וסגני ראשי ערים. במהלך יומיים למדו על פתרונות יוזמת ז'נבה לסכסוך הישראלי פלסטיני ונפגשו עם מומחים ובכירים מישראל ומהרשות הפלסטינית.

תשובה לנפתלי בנט: תכנית מדינית ריאלית במקום תכנית הרגעה לא ישימה

26/12/2012

בתגובה לסרטון שהפיץ יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט עם תכניתו המדינית - היכנסו לצפות בתשובה המנומקת של בכיר יוזמת ז'נבה שאול אריאלי המסביר את כל העובדות ומציג את כל הנתונים לגבי הסכסוך הישראלי פלסטיני והפתרונות האפשריים ומראה מדוע תכנית הרגיעה של בנט אינה ישימה ואינה אפשרית.

עיתונאים ישראלים ופלסטינים נפגשו בסמינר באתונה

20/12/2012

בחודש דצמבר קיימנו סמינר לעיתונאים בכירים ישראלים ופלסטינים באתונה. בין המשתתפים לקחו חלק נציגים מעיתון הארץ, מאתר ווינט, מחדשות ערוץ 2, מאתר נענע10 ומערוץ 10, וכן מסוכנויות הידיעות AP, עיתון אל איאם הפלסטיני ועוד. הסמינר עסק באופן סיקור הסכסוך בישראל וברשות הפלסטינית, במגבלות העומדות בפני עיתונאים ובפתרונות המוצעים על ידי יוזמת ז'נבה לסכסוך.

"פורום צרעה" יארח את יוזמת ז'נבה

20/12/2012

עמרם מצנע בכנס עמרם מצנע בכנס

לקראת הבחירות קיימנו במשותף עם "פורום צרעה" אירוע בהשתתפות השר לשעבר ברשות הפלסטינית סופיאן אבו זיידה, חבר וועדת ההיגוי של יוזמת ז'נבה וחבר במכון למחקרי ביטחון לאומי שלמה ברום. לאחר מכן התקיים באירוע פאנל פוליטי לקראת הבחירות בהשתתפות מוסי רז ממרצ, מיקי לוי מיש עתיד, עמרם מצנע מהתנועה ומשה מזרחי מהעבודה.  

יוזמת ז'נבה מרכינה ראשה עקב פטירתו של אמנון ליפקין שחק

20/12/2012

מודעת אבל שפרסמנו בעיתונים בשם יוזמת ז'נבה הישראלית והפלסטינית מודעת אבל שפרסמנו בעיתונים בשם יוזמת ז'נבה הישראלית והפלסטינית

יוזמת ז'נבה מרכינה ראשה על אובדן אחד מראשיה, פטריוט ישראלי אמיתי שלחם כל חייו למען ביטחונה ושלומה של המדינה. אמנון ליפקין שחק היה מראשי יוזמת ז'נבה ומחותמיה הראשונים, ובשנים האחרונות פעל נמרצות במסגרת היוזמה לקדם פתרון מדיני מתוך שליחות ציונית אמיתית שאפיינה אותו כל חייו. מותו הוא אובדן קשה למחנה השלום ולמדינת ישראל.

300 איש השתתפו בכנס "אחרי עזה ולפני הבחירות"

10/12/2012

הישאם עבד אל ראזק בכנס אתמול הישאם עבד אל ראזק בכנס אתמול

הישאם עבד אל ראזק אתמול בכנס אמש קיימנו בתל אביב כנס שעסק בנושא המדיני בהקשר עזה אחרי עמוד ענן ולקראת הבחירות. הישאם עבדאלראזק, שר פלסטיני לשעבר שהגיע ישר מביתו בעזה, קרא למנהיגי שני הצדדים להביט לציבור בעיניים ולהגיע לפתרון נוסח יוזמת ז'נבה. בהמשך קיימנו עימות מדיני בין נציגי מפלגות שונות בהשתתפות עמרם מצנע מהתנועה, יעל גרמן מיש עתיד, ניצן הורוביץ ממרצ ואריה אלדד מהאיחוד הלאומי. עוד על הכנס - בפנים

פעילי מטה החרדים בליכוד השתתפו בסמינר היוזמה

07/12/2012

במהלך חודש דצמבר קיימנו סמינר לפעילים פוליטיים ממפלגות שונות לקראת הבחירות. בסמינר השתתפו 40 פעילים ממטה החרדים בליכוד, מש"ס, מהעבודה, קדימה והתנועה של ציפי לבני. במהלך יומיים קיימו סיור לאורך תוואי גדר ההפרדה עם שאול אריאלי ונפגשו עם בכירי היוזמה ובהם מנכ"ל היוזמה גדי בלטיאנסקי, השר הפלסטיני לשעבר אשרף אל עג'רמי,  ורון פונדק. בנוסף התקיים פאנל פוליטי בהשתתפות דוברת מטה הבחירות של מרצ מיה בנגל ופעיל הליכוד אלי חזן.

קמפיין יוזמת ז'נבה - לפני שהגדה תהפוך לעזה

04/12/2012

במהלך חודש דצמבר ובעקבות מבצע עמוד ענן יצאנו בקמפיין חדש באינטרנט וברחובות המזהיר מפני השתלטות חמאס על הגדה המערבית ומדגיש את הצורך בהגעה לפתרון מדיני מול הרשות הפלסטינית. על רקע מבצע עמוד ענן והתגובה הישראלית להחלטת האו"ם שהביאו לחיזוק החמאס והחלשתו של אבו מאזן, מזהיר הקמפיין כי בהיעדר מהלך נוסח יוזמת ז'נבה, ייראו הטילים מעזה כפרומו למעגל האלימות הצפוי. הקמפיין זכה לאלפי צפיות ושיתופים ברשת.


דף: 1  2  3  4  5  6  7  לדף הבא >>