כן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבהכן להסכם - תומכים ביוזמת ז'נבה
English Русский الموقع الفلسطيني
עקבו אחרינו בטוויטר הצטרפו אלינו בפייסבוק ערוץ יוזמת ז'נה ביוטיוב
שומרים על קשר

ז'נבה בשטח
היכנסו לצפות בסרטון מי אנחנו

פעילויות קודמות

יוזמת ז'נבה פועלת בתוך הליכוד. רינו צרור: "מהלך דרמטי"

30/12/2011

ליכודניקים בגדר ההפרדה בסיור יוזמת ז'נבה ליכודניקים בגדר ההפרדה בסיור יוזמת ז'נבה

בסוף השבוע האחרון במסגרת שיתוף פעולה מתמשך עם הליכוד קיימנו סמינר לכ-20 חברי מרכז ליכוד, ראשי סניפים ופעילים. יו"ר חוג לפיד בליכוד ישי זנדני התראיין על כך: "המפגשים האלה מרחיבים את הדעת ונותנים זווית ראיה אחרת. אנחנו כמי שספגנו את הראיה הנוספת מתכוונים להציג אותה אותה בפורומים של ח"כים ושרים". בתכניתו "מה בוער" התייחס רינו צרור לסמינר כ"דרמטי". היכנסו כאן להקשיב לראיון המלא ולידיעה על הסמינר בגלי צה"ל.

סמינר לחברי המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה

29/12/2011

בסוף חודש דצמבר קיימנו סמינר לכעשרים חברי המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה בירושלים. במהלך הסמינר נדונו לעומק סוגיות הליבה של הסכסוך והתקיימו הרצאות מאת בכירי היוזמה וסיור שהדריך אל"מ (מיל.) שאול אריאלי באזור עוטף ירושלים.

השגרירים לשעבר דניאל שק ואילן ברוך מתארחים בקורס המדיני

26/12/2011

מימין: אילן ברוך ודניאל שק, בקורס המדיני מימין: אילן ברוך ודניאל שק, בקורס המדיני

הקורס המדיני של יוזמת ז'נבה אירח את שגריר ישראל בצרפת לשעבר, דניאל שק, ואת שגריר ישראל בדרום אפריקה לשעבר, אילן ברוך. דניאל שק העביר הרצאה למשתתפים בנושא מעמדה של מדינת ישראל באירופה ואילן ברוך הרצה על אתגריה של ישראל בזירה הדיפלומטית.

יוזמת ז'נבה מגיעה לבית קדימה בנתניה

22/12/2011

ח ח"כ דורון אביטל בכנס יוזמת ז'נבה בנתניה

ביום חמישי, 22.12, קיימנו ערב עיון לפעילי תנועת קדימה במרחב נתניה, בו השתתפו ח"כ דורון אביטל (קדימה), לשעבר מפקד סיירת מטכ"ל וד"ר יוסי ביילין, יו"ר יוזמת ז'נבה. ח"כ אביטל אמר עוד בכנס: "התהפוכות בעולם הערבי אינן תירוץ לקיפאון המדיני. הסכסוך עם הפלסטינים הוא לב הבעיה של ישראל. זו סוגיה שקורעת את החברה הישראלית ומונעת מאיתנו לטפל בבעיות פנימיות".

יו"ר יוזמת ז'נבה יוסי ביילין בשיחה עם הקורס המדיני

19/12/2011

ד ד"ר יוסי ביילין מדבר בפני משתתפי הקורס המדיני

ביום שני, 19 בדצמבר, הגיע אדריכל יוזמת ז'נבה יוסי ביילין לשוחח עם משתתפי המחזור הרביעי של הקורס המדיני לפעילי מפלגות. ביילין שוחח עם המשתתפים על המהלכים שהובילו להקמתה של יוזמת ז'נבה, התהליכים מאחורי הקלעים שהובילו להצלחתה ועל האתגרים העומדים בפניה כיום.

30 פעילים של ש"ס סיירו ולמדו את גבולות ז'נבה

18/12/2011

פעילי ש פעילי ש"ס מסיירים בשומרון עם יוזמת ז'נבה

השבוע קיימנו סמינר ל 30 פעילים של ש"ס במהלכו סיירו בשומרון ולמדו את הגבולות המוצעים ע"י היוזמה ונפגשו עם ראשי היוזמה ומומחי ביטחון. ח"כ דוד אזולאי מש"ס שהשתתף באירוע אמר ש"ש"ס אמנם מזוהה עם גוש הימין, אבל מותר לנו, הש"סניקים, לחשוב גם באופן שונה מהימין". בין המשתתפים סגני ראשי ערים, ראשי מועצות מקומיות ומועצות דתיות ועוד.

פעילי ליכוד בוגרי סמינר ז'נבה לסיור בירושלים

16/12/2011

בחודש דצמבר קיימנו סיור שטח לפעילי ליכוד שלקחו חלק בסמינר היוזמה לפני מספר שבועות. בהמשך להרצאות ששמעו בנושאים השונים הקשורים לסכסוך הישראלי פלסטיני ולסוגיות הליבה יצאו הפעם לשטח לסיור מודרך באזור גדר ההפרדה וההתנחלויות שמסביב לירושלים. הסיור התמקד בפתרון לסוגית הגבולות וסוגית ירושלים והועבר על ידי אל"מ (מיל.) שאול אריאלי, בכיר היוזמה.

סיור לבוגרי מחזורי הקורס המדיני

16/12/2011

בסוף השבוע קיימנו סיור לבוגרי המחזורים הקודמים של הקורס המדיני של יוזמת ז'נבה בשיתוף עם ידידי כדור הארץ. הסיור התמקד באתרי מים וטבע החושפים את המציאות המורכבת בה חולקות קהילות מקומיות משני צידי הקו הירוק את משאב המים ויעבור בנקודות תצפית בבת חפר, נחל שכם, ניצני שלום ובאקה אל גרבייה.

הקורס המדיני בסיור בשומרון

09/12/2011

בתחילת חודש דצמבר קיימנו סיור לאזור השרון והשומרון לחברי המחזור הרביעי של הקורס המדיני. את הסיור הדריך אל"מ (מיל.) שאול אריאלי לאורך נקודות תצפית שונות בסמוך לגדר ההפרדה ולהתנחלויות באזור. הסיור המחיש את פתרונות יוזמת ז'נבה לסוגית הגבולות באזור השומרון תוך התמקדות בסוגית חילופי השטחים.

מנכ"ל היוזמה תדרך שגרירי שבדיה במזרח התיכון

06/12/2011

מנכ מנכ"ל יוזמת ז'נבה גדי בלטיאנסקי

ביום שלישי, ה 6 בדצמבר, נפגש מנכ"ל יוזמת ז'נבה גדי בלטיאנסקי עם קבוצה של כעשרים דיפלומטים שבדים המוצבים במדינות המזרח התיכון, ממרוקו ועד איראן, וכן נציגים דיפלומטים מהאיחוד האירופי ומוושינגטון. בלטיאנסקי תדרך את הקבוצה על יוזמת ז'נבה, המצב המדיני הנוכחי והמצב הפוליטי בישראל.


דף: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  לדף הבא >>